Pravidla súťaže NÁJDI ZLATO

 

Krok č. 1 KDE HĽADAŤ ZLATO?

 

Zlaté tehličky sme náhodne skryli do týchto typov originálnych švajčiarskych konských mastí:

Konská Masť chladivá alebo hrejivá s objemom 250 ml alebo 500 ml

Konská Masť FORTE chladivá alebo hrejivá s objemom 250 ml alebo 500 ml

Konská Masť s konopou chladivá alebo hrejivá s objemom 250 ml alebo 500 ml

Konská Masť s rašelinou chladivá alebo hrejivá s objemom 300 ml

Konská Masť s kolagénom chladivá alebo hrejivá 200 ml (len druhy v škatuľke)

 

Ako spoznám originálnu konskú masť?

V lekárni žiadajte len výrobok s doslovným názvom „Konská masť®“, čo je registrovaná ochranná značka. Originálny čiarový kód na etikete sa začína trojčíslím 764 (EAN kód Švajčiarska) a na dne obalu je vyrazený helvétsky kríž s nápisom „SWISS“.

 

Kde ju môžem kúpiť?

Tieto originálne švajčiarske Konské Masti môžete kúpiť v lekárňach (ak ich nebudú mať na sklade, tak na vyžiadanie), objednávať môžete aj v e-shope na stránke www.herbamedicus.sk

V každej z týchto Konských Mastí by ste mali nájsť zlosovateľný lós, vďaka ktorému môže vyhrať každý. V hre je množstvo hodnotných švajčiarskych cien!

 

Krok č. 2 PO OTVORENÍ KONSKEJ MASTI

Po otvorení originálnej švajčiarskej konskej masti vás takmer vždy čaká prekvapenie v podobe zlosovateľného lósu (plastová karta s názvom VÝHERNÝ ŽREB) s unikátnym číselným kódom, vďaka ktorému môžete vyhrať zájazd do Švajčiarska pre 2 osoby, alebo jednu z mnohých ďalších hodnotných švajčiarskych cien.

Celkovo 100 šťastlivcov môže v originálnej švajčiarskej Konskej Masti nájsť zlatú tehličku – zlatý švajčiarsky investičný zliatok + kartu s blahoželaním.

Ak sa vám podarilo nájsť zlatý investičný zliatok – blahoželáme, stali ste sa šťastným nálezcom zlata v originálnej Konskej Masti. Tento zliatok môže slúžiť ako investícia a uchovávanie hodnoty peňazí.

NAVYŠE! Ak sa odfotíte s týmto nájdeným zlatom a zároveň s danou zakúpenou Konskou Masťou a zašlete nám túto fotografiu prostredníctvom webových stránok, zašleme vám hodnotný balíček rôznych švajčiarskych produktov ZDARMA!

Našli ste vo výrobku zlosovateľný žreb? (plastová karta s názvom VÝHERNÝ žreb), tak si v záložke „zoznam vylosovaných čísel“ skontrolujte číslo vášho lósu s už vylosovanými číslami.

Ak sa zhoduje s niektorým z uvedených čísel, blahoželáme! Váš lós je skutočne výherný!

V takomto prípade nám napíšte na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a my vám zašleme výhru poštou.

Vaše číslo sa nezhoduje s vylosovanými číslami? Nezúfajte a lós si starostlivo uschovajte!

Každý 15. deň v mesiaci losujeme ďalších 15 výher, a to až do decembra.

Každý mesiac máte teda novú šancu vyhrať! A to aj spätne za všetky mesiace dozadu!

(Našli ste lós, ale kód nie je dobre čitateľný? Napíšte nám na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)